Project Description

To ty, a nie operator, decydujesz o tym jak wygląda Twoja komunikacja.

Universe to telefonia dla firm w chmurze. Wszystko w jednym miejscu – prościej się nie da.

Zarządzanie zasobami Online
Dzięki naszemu systemowi telefonicznemu masz dostęp do wszystkich danych na temat swoich połączeń z każdego miejsca i o każdej porze. W każdej chwili możesz sprawdzić szczegóły dowolnego połączenia, wystarczy że zalogujesz się do swojego mobilnego systemu online.

Ten sam system umożliwia Ci kontrolowanie dostępów dla pracowników. W bardzo prosty sposób możesz kontrolować podział pracy i śledzić jak ona przebiega.

Fax online 
Dzięki faksom online nie musisz mieć urządzenia drukującego, aby odebrać faks. Możesz wysyłać i odbierać je bezpośrednio ze skrzynki odbiorczej Universe.

Poczta głosowa online
W Universe oferujemy Ci najbardziej elastyczną i prostą w obsłudze pocztę głosową na rynku. Każdą wiadomość możesz odsłuchać w dowolnej chwili, albo skasować ją za pomocą jednego kliknięcia. Wszystko to zrobisz z każdego miejsca na świecie.

Online zawsze i wszędzie
W panelu klienta Universe śledzisz nie tylko swoja komunikację, ale też załatwiasz wszelkie formalności. Od kontroli wykorzystania danych po zarządzanie fakturami. Możesz także swobodnie skonfigurować połączenia konferencyjne i inne bardziej rozbudowane opcje, które sprawiają, że Twój biznes jest wyjątkowy. Wszystko czego potrzebujesz to urządzenie podłączone do internetu.

Elastyczność
To Ty decydujesz kiedy potrzebujesz większej ilości usług. Nie musisz strzelać z przysłowiowej armaty do muchy. Wybierasz pakiet dostosowany do wielkości Twojego biznesu, a w przypadku rosnącego popytu po prostu zdalnie dokupujesz kolejne usługi.