Project Description

Przejrzystość i prostota są dla nas oczywistością!

Swoboda dzięki mobilności
Coraz więcej Polaków decyduje się na pracę z domu, według nieoficjalnych danych osób pracujących zdalnie (lub częściowo zdalnie) z domu może być nawet dwa miliony! To często najlepsi na rynku eksperci, którzy są bardzo cenni dla Twojej firmy.

Dzięki rozwiązaniom takim jak Universe Twoja firma daje takim pracownikom mobilność oraz pełną swobodę działania, która  przekłada się na jakośc usług świadczonych w Twoim przedsiębiorstwie.

Zrozumienie drogą do sukcesu

Uprościliśmy Universe do minimum ponieważ wierzymy, że ludzie powinni być w stanie rozumieć  i maksymalnie wykorzystywać technologię, za którą zapłacili.

Używając Universe, nie myślisz o tym jak funkcjonuje system, po prostu działasz! Skupiasz sie na swojej pracy oraz satysfakcji Twoich klientów. My za to zajmiemy się resztą – sprzętem, aktualizacjami, konserwacją, oprogramowaniem, działaniem, programowaniem i rozszerzeniami.

Otrzymujesz unikalne na światowym rynku rozwiązanie, które jest zrozumiałe nawet dla mniej doświadczonych użytkowników, a dzięki temu zawsze pracuje na korzyść Twojej firmy!